Nabór na zajęcia w MOKu | sezon kulturalny 2023/2024

18 września 2023

plakat na nabór na zajęcia w sezonie kulturalnym 2023/2024

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach rozpoczyna nabór na zajęcia i warsztaty od września 2023 roku – warto już teraz zastanowić się nad wyborem lub kontynuacją wybranych zajęć, zwłaszcza, że w ofercie MOK-u pojawi się wiele nowych propozycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Wojkowic, Zagłębia Dąbrowskiego i śląska. Oferta edukacyjna i kulturalna jest różnorodna i skierowana do każdej grupy wiekowej. Swoje zainteresowania mogą rozwijać zarówno najmłodsi, seniorzy, ale także inne grupy wiekowe znajdą coś dla siebie. Zajęcia odbywają się regularnie, dlatego dzięki temu łatwo zaplanować sobie czas w tygodniu na dodatkowe aktywności. Każdy kto zdecyduje się kontynuować swój udział w warsztatach i zadeklarował taką chęć, będzie miał pierwszeństwo przy zapisach. Zapisy odbywają się poprzez formularz online na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach.

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

!NOWOŚCI!
ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

INSTRUKTORZY ZEWNĘTRZNI

Czego możemy się spodziewać po wakacjach? Na pewno będzie się u nas dużo działo, wracamy z nowymi siłami i pomysłami, będziemy Wam proponować ciekawe aktywności, tak aby każdy mógł się rozwijać w wybranej dziedzinie lub po prostu w wolnym czasie cieszył się swoim hobby. Dla najmłodszych proponujemy warsztaty plastyczne, zajęcia umuzykalniające, zajęcia z zumby oraz język angielski dla przedszkolaków. Dla nieco starszych dzieci również zajęcia językowe z angielskiego, ale także warsztaty teatralne, do których zapraszamy też młodzież. Osobna grupa warsztatów teatralnych będzie przeznaczona dla dorosłych. Każdy może spróbować swoich sił w nauce gry na fortepianie lub podczas indywidualnych warsztatów wokalnych. Wraca Kameralny Chór Wielopokoleniowy, w którym odnajdą się zarówno najmłodsi jak i dzieci. Zapraszamy również na warsztaty z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży oraz na malarstwo dla dorosłych. W MOK-u odbywać się będą próby i spotkania członków RZF „Jaworznik”. Powraca również zespół Iterum Squad, do którego także można dołączyć. A dla spragnionych relaksu i duchowego odpoczynku proponujemy jogę i ajurwedę (zapisy – dagmara.zachcial@odetchnijwajurwedzie.pl ) oraz fitness (zapisy – fitness.wojkowice@wp.pl)

A teraz nowości – zapraszamy do zapoznania się z zajęciami, których jeszcze u nas nie było. W tym roku dwa razy w miesiącu pojawią się warsztaty z ceramiki, a także makrama i dzierganie. Nowością będą także zajęcia z szycia dla dzieci i dorosłych. Rozpoczniemy też zapisy na zajęcia z zumby dla seniorów. Wszystkie grupy wystartują po zebraniu odpowiedniej ilości osób. Informacje dotyczące terminów zajęć i opłat znajdują się na plakacie.

Zajęcia rozpoczynają się 18 września.

Dokumenty dostępne są w zakładce “do pobrania“.

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ

plakat na nabór na zajęcia w sezonie kulturalnym 2023/2024