Warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży

Instruktor – Magdalena Pasternak

Jestem absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku grafika warsztatowa oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuję się grafiką (szczególnie drukiem wypukłym), malarstwem oraz ilustracją zarówno tradycyjną jak i cyfrową. Brałam udział w wielu warsztatach graficznych, wystawach, a także realizowałam w MOK-u projekty artystyczne. Swoje pasje uwielbiam dzielić z innymi, a dzieci oraz młodzież mają naturalny pęd do zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań. Poprzez obserwację, poznawanie nowych technik i eksperymentowanie z materiałami plastycznymi poszerzają swoje możliwości twórcze i wiedzę o sztuce.

O zajęciach

Warsztaty z malarstwa i rysunku są przestrzenią do wyrażania w nieskrępowany sposób, naturalnej i wrodzonej ekspresji poprzez różnej działania plastyczne. Poznamy takie techniki jak linoryt, malarstwo akrylowe, akwarelowe, pastele, kredki, węgiel, a także będziemy wychodzić w plener, tworzyć kolaże, malować z wyobraźni oraz z natury. Każdy z nas ma możliwości do malarskiej interpretacji otaczającego świata oraz indywidualną wrażliwość – nasze zajęcia pozwolą wam odkryć i przełamać lęki przed czystą kartką.

Opłata za zajęcia: 140 zł / miesiąc (4 lekcje)
Kiedy: środy / 17:00 – 19:00
Rodzaj zajęć: grupowe