Kontakt 2018-05-28T12:04:20+00:00

Kontakt

Dane teleadresowe:

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

ul. Jaworznik 6

42-580 Wojkowice

e-mail: mok@mokwojkowice.pl

tel. 32 769-64-82

fax: 32 769-64-82 wew. 26

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku

7.00 – 20.15

Soboty

10.00 – 14.00

Niedziele i święta

NIECZYNNE

DYREKTOR

mgr Barbara Pawlak

e-mail: barbara.pawlak@mokwojkowice.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

mgr Iwona Łukasiewicz

numer wewnętrzny – 23

e-mail: iwona.lukasiewicz@mokwojkowice.pl

SPECJALISTA ds.
KADROWO-KASOWYCH

mgr Danuta Hyplak

numer wewnętrzny – 23

e-mail: danuta.hyplak@mokwojkowice.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA ds.
ORGANIZACJI IMPREZ I PROMOCJI

mgr Katarzyna Kościelny

numer wewnętrzny – 22

e-mail: katarzyna.koscielny@mokwojkowice.pl

SPECJALISTA ds. ANIMACJI KULTURY

mgr Karolina Dymarska

numer wewnętrzny – 22

e-mail: karolina.dymarska@mokwojkowice.pl

SPECJALISTA ds.
ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

mgr Barbara Nowak

numer wewnętrzny – 21

e-mail: barbara.nowak@mokwojkowice.pl

SPECJALISTA ds.
ORGANIZACJI IMPREZ

mgr Sylwia Łukasik

numer wewnętrzny – 21

e-mail: sylwia.lukasik@mokwojkowice.pl

REALIZATOR DŹWIĘKU

Piotr Grudniak

numer wewnętrzny – 25

e-mail: piotr.grudniak@mokwojkowice.pl

TECHNIK DŹWIĘKU

Dariusz Wardach

numer wewnętrzny – 25

e-mail: dariusz.wardach@mokwojkowice.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Rafał Chojowski

e-mail: iodo@mokwojkowice.pl