Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Nauka gry na pianinie

Instruktor – Małgorzata Mańczyk

Jestem nauczycielem – instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w nauce gry na fortepianie. Pracowałam w różnych placówkach kultury oraz w Państwowej Szkole Muzycznej w Będzinie.
Obecnie od 2010 roku prowadzę zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach.

Interesuję się historią, kulturą, sztuką oraz literaturą. Oprócz wykształcenia muzycznego i pedagogicznego, ukończyłam również kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Zajęcia w MOKu mają charakter indywidualny – uczymy się nut, stawiamy palce na biało-czarnej klawiaturze i za pomocą odpowiedniego klucza tworzymy muzykę.

Najbardziej  w tej pracy cieszy mnie kontakt z drugim człowiekiem, nawet tym najmłodszym. Interesuje mnie jego rozwój, osiągnięcia, ale również ciekawość, wrażliwość muzyczna i kreatywność. Ten sam utwór każdy gra inaczej.
Zapraszam na zajęcia – spróbuj zagrać swoją wersję!

O zajęciach

Lekcje nauki na fortepianie prowadzone są w MOK-u od początku działalności placówki i cieszą się dużą popularnością. Indywidualne spotkanie z doświadczonym instruktorem to godzina intensywnej  nauki, która wymaga cierpliwości, pracowitości i skupienia. Uczestnicy zajęć często występują podczas imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a także osiągają sukcesy w wybranej przez siebie dziedzinie. Zajęcia skierowane są do dzieci i dorosłych, do amatorów stawiających pierwsze kroki w grze na fortepianie, do tych którzy chcą rozwijać swoje hobby, ale również dla tych, którzy wiążą z tym instrumentem swoją przyszłość i edukację.

 

Opłata za zajęcia: 160zł za miesiąc (4 lekcje)
Czas trwania: 45 minut
Kiedy: poniedziałki/środy/czwartki / 13:05 – 19:45
Rodzaj zajęć: indywidualne
Przedział wiekowy: 5 – 100 lat

 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ