Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Nauka gry na pianinie

Instruktor I – Małgorzata Mańczyk,

 

Jestem nauczycielem – instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w nauce gry na fortepianie. Pracowałam w różnych placówkach kultury oraz w Państwowej Szkole Muzycznej w Będzinie.
Obecnie od 2010 roku prowadzę zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach.

Interesuję się historią, kulturą, sztuką oraz literaturą. Oprócz wykształcenia muzycznego i pedagogicznego, ukończyłam również kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Zajęcia w MOKu mają charakter indywidualny – uczymy się nut, stawiamy palce na biało-czarnej klawiaturze i za pomocą odpowiedniego klucza tworzymy muzykę.

Najbardziej  w tej pracy cieszy mnie kontakt z drugim człowiekiem, nawet tym najmłodszym. Interesuje mnie jego rozwój, osiągnięcia, ale również ciekawość, wrażliwość muzyczna i kreatywność. Ten sam utwór każdy gra inaczej.
Zapraszam na zajęcia – spróbuj zagrać swoją wersję!

 

Karolina Borkowska - instruktor pianina - MOK WojkowiceInstruktor II – Karolina Borkowska

Pracuję jako instruktor pianina już prawie 10 lat. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, gdzie ukończyłam studia z edukacji muzycznej.

 

Na moich zajęciach, oprócz doskonalenia techniki gry i poznawania literatury muzycznej, staram się przekazywać jak najwięcej wiedzy ogólnomuzycznej.

 

Uczę osoby w każdym wieku, dlatego zapraszam na zajęcia zarówno dzieci jak i dorosłych. Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia i staram się dostosować do jego potrzeb, dlatego oprócz klasycznych utworów, na zajęciach często opracowuję muzykę popularną.

 

Oprócz pracy jako instruktor pianina prowadzę zajęcia umuzykalniające i rytmiczne dla dzieci w różnych placówkach oraz występuję w licznych miejscach na Śląsku podczas koncertów, eventów czy imprez okolicznościowych. 

 

O zajęciach

Lekcje nauki na fortepianie prowadzone są w MOK-u od początku działalności placówki i cieszą się dużą popularnością. Indywidualne spotkanie z doświadczonym instruktorem to godzina intensywnej  nauki, która wymaga cierpliwości, pracowitości i skupienia. Uczestnicy zajęć często występują podczas imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a także osiągają sukcesy w wybranej przez siebie dziedzinie. Zajęcia skierowane są do dzieci i dorosłych, do amatorów stawiających pierwsze kroki w grze na fortepianie, do tych którzy chcą rozwijać swoje hobby, ale również dla tych, którzy wiążą z tym instrumentem swoją przyszłość i edukację.

 

Opłata za zajęcia: 200 zł / miesiąc (4 lekcje)
Czas trwania: 45 minut
Kiedy: poniedziałki/środy/czwartki
Rodzaj zajęć: indywidualne
Przedział wiekowy: 5 – 100 lat

 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ