SPEKTAKL DLA DZIECI – „Bajka o Gajowym Chrobotku

24 września 2023 : 16:00 - 17:00

20zł
grafika - Spektakl dla dzieci Bajka o gajowym Chrobotku

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach na spektakl pt. „Bajka o Gajowym Chrobotku”. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, gdyż w przedstawieniu wystąpią specjalne, animowane przez aktorów lalki, które dzięki scenicznym i aktorskim zabiegom ożywają na scenie i wprowadzają dzieci w świat baśni i magii. Za wszystkim co zobaczymy stoi grupa O!Teatr, która łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci – a z tej mieszanki powstaje wspaniałe widowisko. Wydarzenie odbędzie się 24 września o godzinie 16.00. Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie MOK oraz online. Zapraszamy!

Chrobotek jest bohaterem bajki Vaclava Ctvrtek’a, który jako dobry gajowy przekaże nam podstawowe zasady o tym jak prawidłowo zachowywać się w lesie. Potrafi stanąć w obronie zwierząt, jednak czeka go trudne zadanie, kiedy straci las, którym się opiekuje. W przedstawieniu pojawi się wiele ciekawych postaci, które będą odgrywane przez lalki typu muppet. Oprócz gajowego poznamy m.in.: myśliwego Krępaka, rusałkę Józefkę, wodnika Barbarę i krecika Kamratka. Bajka przede wszystkim uczy dzieci, że nie warto się kłócić, a wykorzystując w niewłaściwych celach innym można stracić prawdziwych przyjaciół.

KUP BILET

grafika - Spektakl dla dzieci Bajka o gajowym Chrobotku