Konkurs plastyczny – „Zaczarowany Ogród”

5 października 2023 - 10 listopada 2023

GRAFIKA KONKURS PLASTYCZNY ZACZAROWANY OGRÓD

W tym roku Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza na XXXI odsłonę Powiatowego Konkursu Plastycznego, skierowanego do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych – tematem tegorocznej edycji będą zaczarowane ogrody. Prace można wykonywać w dowolnej technice plastycznej, mogą to być farby, kredki olejne lub pastelowe, kolaże i wiele innych ulubionych przez Was sposobów na tworzenie. Na prace czekamy do 10 listopada, można dostarczać je osobiście lub za pośrednictwem poczty. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie MOK.

Z czym kojarzy Wam się „Zaczarowany Ogród”? Z pewnością z magią, tajemnicą, może nawet bajkowymi postaciami takimi jak elfy, wróżki czy jednorożce, ale również z pięknymi kwiatami o żywych i jaskrawych kolorach, zapachami i soczystą zielenią. Zaczarowany Ogród to miejsce z wyobraźni, pełne kolorów i przeróżnych gatunków roślin, nawet takich jakie nie występują w przyrodzie. Nic dziwnego, że takie miejsca często pojawiają się w filmach i książkach, a zadaniem uczestników naszego konkursu będzie namalowanie, narysowanie lub przedstawienie „Zaczarowanego Ogrodu” w wybranej przez siebie technice plastycznej. W konkursie mogą wziąć udział dzieci nawet ze żłobków – kategorie wiekowe zaczynają się od 2 lat, a także dzieci uczęszczające do przedszkoli i szkół podstawowych. Wszystkie prace będą oceniane w swoich grupach wiekowych, a najlepsi otrzymają nagrody i wyróżnienia. Nie czekajcie więc zbyt długo, tylko łapcie pędzle i kredki do rąk i do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

GRAFIKA KONKURS PLASTYCZNY ZACZAROWANY OGRÓD