„Nowe przygody w Akademii Pana Kleksa” – bajka muzyczna

22 października 2023 : 16:00 - 17:00

20zł
grafika - Nowe Przygody Akademii Pana Kleksa

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza na spektakl muzyczny, który zabierze nas w podróż do magicznego świata Pana Kleksa. „Nowe przygody w Akademii Pana Kleksa” będą jednocześnie spotkaniem z dobrze znanymi bohaterami książek Adama Bahdaja – Ambrożym Kleksem, Adasiem Niezgódką, a także znaną z adaptacji filmowych Meluzyną i zwierzakami z wierszy i piosenek, które dzieci uwielbiają i uczą się ich na pamięć jeszcze zanim zaczną czytać. Przedstawienie odbędzie się 22 października o godzinie 16.00 i będzie to kolejna okazja do zdobycia pieczątki w ramach akcji Młody Miłośnik Sztuki – a kto jeszcze nie zaczął zbierać to właśnie będzie mógł rozpocząć przygodę ze sztuką w MOK-u.

Do Akademii Pana Kleksa nie każdy może się dostać, sposobów na to jest wiele, a jednym z nich może być udział w bajkowym i muzycznym spektaklu w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Główny bohater przedstawienia, czyli Adaś Niezgódka spotyka różne ciekawe zwierzęta,  które są również bohaterami wierszy i piosenek – w tym Dzika, Pająka czy Kaczkę Dziwaczkę. Dzięki nim odzyskuje wiarę w siebie, a zwierzaki odkrywają w Adasiu niesamowite umiejętności i razem biorą udział w fantastycznych przygodach. Bajka jest interaktywna, a aktorzy zapraszają chętne dzieci na scenę – taki śmiałek może zostać obdarowany specjalnym piegiem Pana   Kleksa! Pojawią się również znane piosenki – „Kaczka Dziwaczka”, „Dzik jest dziki” czy „Witajcie w naszej bajce”. Będzie dużo dobrej zabawy i muzyki. Zapraszamy!

KUP BILET

grafika - Nowe Przygody Akademii Pana Kleksa