„Zabierz nas na wakacje” – wracamy z workami!

31 sierpnia 2023

Zabierz nas na wakacje

Letnia akcja „Zabierz nas na wakacje” powraca z nowymi workami, które już na Was czekają i zastanawiają się dokąd tym razem się wybierzecie? Startujemy wraz z początkiem wakacji, a dokładnie naszej lipcowej akcji dla dzieci na świeżym powietrzu – od 4 lipca będzie można odebrać od nas taki worek z logo MOK i ruszyć z nim na fascynującą wakacyjną przygodę. Mogą to być nawet bardzo bliskie podróże, odkrywanie okolicy, ale również zagraniczne wyprawy. Jedyne co musicie zrobić to przesłać nam zdjęcie z workiem w kadrze!

Przypominamy zasady naszej zabawy, aby mogły do nas dołączyć również nowe osoby – podobnie jak w zeszłych latach proponujemy Wam urozmaicenie wakacyjnego odpoczynku. Zapraszamy do nas po odbiór worka z logo MOK, a Waszym zadaniem jest zabranie go na wakacje, znalezienie ciekawego kadru i zrobienie zdjęcia w taki sposób, aby worek był widoczny na fotografii. Następnie prześlijcie takie zdjęcie na mok@mokwojkowice.pl, a my będziemy je publikować na facebooku i instagramie. Wszystkie zdjęcia wezmą udział w konkursie i już po wakacjach rozstrzygniemy, które z nich wygrało i kto otrzyma niespodzianki. Zabawa będzie trwała od 4 lipca do 31 sierpnia, a we wrześniu dowiemy się kto dostanie upominki.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych zdjęć  w mediach społecznościowych bez podania wrażliwych danych osobowych.

plakat - Zabierz nas na wakacje

31 sierpnia 2023