Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Warsztaty wokalne

Instruktor – Danuta Rajchel

Instruktor Danuta Rajchel - warsztaty wokalne MOK Wojkowice

Jestem nauczycielem śpiewu klasycznego i estradowego z wieloletnim doświadczeniem, występuje na scenach muzycznych w kraju i za granicą, pracuję jako juror w konkursach wokalnych na terenie Śląska.
Ukończyłam Akademie Muzyczną w Katowicach na wydziale Wokalno-Aktorskim oraz Studia Podyplomowe Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Filozoficznym ze specjalizacją Psychologia Twórczości, nauczyciel.
Współpracuje z Pracownią wokalną InTonacja w Piekarach Śląskich  i z Fundacją im. Krystyny Rudkowskiej w Katowicach.

O zajęciach

Warsztaty wokalne to propozycja dla osób w każdym wieku i na zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Prowadzone przez profesjonalnego nauczyciela śpiewu z dużym doświadczeniem w indywidualnej pracy z uczniem oraz w pracy z całymi zespołami. Warsztaty prowadzone w MOK-u to regularne spotkania na zasadzie – uczeń-mistrz, w czasie których uczestnicy dowiadują się jak najlepiej wykorzystywać możliwości własnego głosu, ucząc się prawidłowej emisji, w tym odpowiedniego oddychania i artykulacji. Lekcje śpiewu stają się zatem okazją do sprawdzenia swoich sił w systematycznej pracy nad wokalnymi umiejętnościami.

 

Opłata za zajęcia: 200 zł / miesiąc (4 lekcje)
Czas trwania: 45 minut
Kiedy: wtorki/piątki 
Rodzaj zajęć: indywidualne
Przedział wiekowy: 5 – 100 lat

 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ