NABÓR NA ZAJĘCIA w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach – sezon kulturalny 2022/2023

5 września 2022

Plakat na Nabór na zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach / sezon kulturalny 2022/2023

Już teraz, jeszcze przed wakacjami, rozpoczynamy nabory na zajęcia i warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach od kolejnego sezonu kulturalno-edukacyjnego w naszej placówce. Oznacza to, że tuż przed wakacjami będzie możliwość zapisania się na zajęcia, które po wypoczynku ruszą z pełną energią i kreatywną siłą aby w młodszych i starszych pasjonatach rozwijać zainteresowania, wzbogacać wolny czas o ciekawe aktywności, a także szukać młodych talentów! Niezmiernie cieszą nas sukcesy naszych podopiecznych i zawsze z radością dowiadujemy się o ich kolejnych osiągnięciach – dlatego nie czekajcie, tylko dołączcie do kulturalnej społeczności MOK-u. Wybór zajęć jest naprawdę różnorodny i każdy może odnaleźć z nami swoją drogę.

Co nowego czeka nas od września? Wracają na pewno stałe zajęcie, które kontynuować będą uczestnicy z poprzednich lat. Pojawią się również nowe propozycje i tutaj szczególnie zachęcamy do zapoznania się z nimi, bowiem do tej pory takich warsztatów jeszcze nie było. Warto zwrócić uwagę, że oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i mamy nadzieję na Wasze zainteresowanie. Co w takim razie możecie u nas znaleźć? Na pewno teatr – prężnie działająca grupa teatralna „Agrafka” będzie kontynuowała próby i spotkania, tutaj zachęcamy dorosłych, ale również pojawi się grupa teatralna dla dzieci i młodzieży. Wraca nauka gry na pianinie, zajęcia są dostosowane do wieku, a indywidualne podejście daje zaskakujące efekty! Zapraszamy także na warsztaty wokalne oraz zajęcia umuzykalniające dla dzieci. Poszerzamy również od września ofertę zajęć plastycznych – pojawią się 3 grupy wiekowe: zajęcia plastyczne dla dzieci (od 5 do 10 lat), oraz nowość: warsztaty z rysunku i malarstwa dla starszych dzieci i młodzieży, a także malarstwo dla dorosłych. Ponadto: szkoła tańca Arabeska to propozycja dla roztańczonych maluchów, dla nieco starszych zespół Iterum Squad – specjalizująca się w jumpstyle’u grupa taneczna. Wraca chór wielopokoleniowy, na którego próby serdecznie zapraszamy! Zachęcamy również do udziału w Akademii Youtubera, gdzie możemy poznać wiele przydatnych umiejętności do zaistnienia w sieci, a na ukojenie nerwów i wewnętrzne wyciszenie z pewnością pomogą zajęcia z Ajurwedy.

Nie czekajcie na koniec wakacji, warto wcześniej zarezerwować miejsca i rozpocząć przygodę z wybraną pasją. Zapraszamy na zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach!

Więcej informacji o poszczególnych zajęciach muzycznych, teatralnych i plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych znajdziesz TUTAJ

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ

5 września 2022