Wieczorek muzyczny z Early Birds

15 lipca 2022 : 21:00 - 22:30

Plakat na Wieczorek muzyczny z EARLY BIRDS - 15 lipca 2022 MOK Wojokwice

Rozkręcamy się muzycznie i plenerowo, dlatego po mocnym rozpoczęciu wakacji, już mamy przyjemność zaprosić na kolejny wieczór z klimatyczną i nastrojową muzyką przy miejskich fontannach w centrum Wojkowic. Koncert odbędzie się 15 lipca o godzinie 21.00 – będziemy mieli okazję wysłuchać kolejnego zespołu muzycznego, który szlifował swój warsztat w Akademii Muzycznej w Katowicach, czyli „Early Birds”! Grupa muzycznie przeniesie nas w rejony jazzu połączonego z poezją śpiewaną oraz alternatywnym popem. Będzie to wyjątkowa mieszanka gatunków muzycznych, tworząca współczesny obraz zainteresowań wokalnych i instrumentalnych polskich artystów.

„Early Birds” czyli „Poranne Ptaszki” wyjątkowo wystąpią w Wojkowicach wieczorną porą i zamiast uśpić nasze zmysły, pobudzą ich wrażliwą stronę do odkrywania nowych możliwości jakie daje miks gatunków muzycznych. W skład grupy wchodzą: Martyna Kubiak – wokal, Marcin Pater – wibrafon, Maciej Kitajewski – kontrabas / gitara basowa, Patryk Zakrzewski – instrumenty perkusyjne, Tomek Machański – perkusja.
Zespół swoje początki zawdzięcza Martynie Kubiak, która pełni w nim role jednocześnie wokalistki, kompozytorki oraz autorski tekstów. Co za tym idzie, repertuar „Early Birds” to przede wszystkim jej kompozycje, ale również standardy muzyczne w oryginalnych aranżacjach. Swój niebanalny wizerunek zawdzięczają także instrumentom takim jak wibrafon, kontrabas i perkusja – to one sprawiają, że ich muzyka jest tak wyjątkowa. Aby na żywo usłyszeć jej brzmienie zapraszamy do Parku Miejskiego przy fontannach – do zobaczenia!

Plakat na Wieczorek muzyczny z EARLY BIRDS - 15 lipca 2022 MOK Wojokwice

15 lipca 2022