WAKACJE W MIEŚCIE 2022 / Park Miejski

5 lipca 2022 - 28 lipca 2022

Plakat na akcję WAKACJE W MIEŚCIE 2022 / Park Miejski w Wojkowicach

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas odpoczynku, wyjazdów i letnich przygód. Aby czas spędzony również w mieście, był dla naszych najmłodszych mieszkańców jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy, zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Wakacje w mieście”. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a wszystkie zaplanowane zabawy i atrakcje odbędą się w Parku Miejskim. Akcja potrwa od 5 do 28 lipca. Zapraszamy do udziału w zabawach z MOK-iem!

Co nas czeka podczas wakacyjnych warsztatów w Parku Miejskim? Przede wszystkim dużo aktywności ruchowych, zabaw na świeżym powietrzu, a także wiele niespodzianek, które z pewnością wywołają sporo zamieszania! Jednak wracając do lipcowego harmonogramu „Wakacji w mieście” –  zabawy i warsztaty będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach od 10.00 do 13.00.

Pierwsze spotkanie na powitanie wakacji odbędzie się 5 lipca w godzinach 11.00 do 12.30 i będzie to spotkanie ze strażakami i policjantami – aby dobrze się bawić, trzeba najpierw zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa.

W kolejne dni zapraszamy na animacje w plenerze z Ulą i Izą – nasze animatorki zachęcą dzieci do ruchu, tańca oraz wspólnych gier i zabaw.

12 lipca odbędą się warsztaty taneczne – zumba kids, a w kolejny czwartek żywa lekcja przyrody ze zwierzakami. Dzieci będą mogły zobaczyć takie gatunki jak koszatniczka, świnka morska, królik, a nawet….kangur!

W pozostałe dni proponujemy malarstwo sztalugowe (tu będą obowiązywać wcześniejsze zapisy) oraz  warsztaty plastyczne dla młodszych dzieci – przy pomocy animatorów dzieci stworzą własne malowane osiedle parkowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, a wakacje upłyną Wam na wspaniałych przeżyciach. W razie niepogody warsztaty będą odbywać się w budynku MOK-u.

Plakat na akcję WAKACJE W MIEŚCIE 2022 / Park Miejski w Wojkowicach

Start: