Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zabierz nas na Wakacje 2022

4 lipca - 31 sierpnia

Worki do akcji zabierz nas na wakacje 2022

Kto w czasie ostatnich wakacji przychodził do MOK-u lub brał udział w zajęcia i warsztatach organizowanych w lipcu w Parku Miejskim, ten wie na czym polega akcja z workami z logo MOK-u. Zabawa cieszyła się dużą popularnością, więc i tym razem ogłaszamy jej kolejną odsłonę. Zabierz nas na wakacje to akcja skierowana do dzieci i dorosłych, czyli do wszystkich, którzy chcą się z nami bawić w czasie wakacyjnych podróży i wycieczek oraz liczą na nagrody. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, ale przede wszystkim z przygarnięciem nowego, tegorocznego worka i zabrania nas na wakacje!

Co należy zrobić aby zgarnąć nagrodę? Zasady się proste. Zabieramy worek na wakacyjny wyjazd – nie ważne czy bliski czy daleki, ważne żeby przysłać nam z niego zdjęcie! Worek musi być widoczny w kadrze na plecach właściciela lub w innym ujęciu. Tak przygotowane zdjęcie prześlijcie nam na messenger MOK-u. Każde zdjęcie zostanie opublikowane na fanpage’u ośrodka, a najlepsze po zakończeniu akcji zostaną nagrodzone. O wszelkich terminach i samym zakończeniu zabawy będziemy na bieżąco informować. Teraz jest czas na wakacyjne przygody, których wszystkim w tym roku życzymy jak najwięcej.

 

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych zdjęć  w mediach społecznościowych bez podania wrażliwych danych osobowych.

 

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zdobyć specjalny worek z logo MOK - jest to możliwe w każdy wtorek i czwartek lipca podczas akcji _Wakacje w mieście_. Będziemy na Was czekać z workami w oko

Szczegóły

Start:
4 lipca
Koniec:
31 sierpnia
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl