PRZENOSIMY DO MOKu! / WIECZOREK MUZYCZNY z AAM String Trio / Park Miejski

1 lipca 2022 : 21:00 - 22:00

⚠️⚠️⚠️ ZE WZGLĘDU NA PROGNOZOWANE BURZE PRZENOSIMY IMPREZĘ DO MOKu! 🌧
Zapraszamy na Wieczorek muzyczny z String Trio AMM – 1 lipca o godz. 21:00!

Będziemy mieli okazję wysłuchać niezwykle utalentowanych młodych artystów z zespołu String Trio AMM. To smyczkowe trio przeniesie nas w rejony znanych brzmień i melodii, a w tej wyjątkowej odsłonie i w plenerze usłyszymy ich autorskie aranżacje. Wydarzenie ma charakter otwarty i darmowy.

String Trio AMM to zespół łączący tradycyjne brzmienie instrumentów smyczkowych ze współczesnym elektronicznym dodatkiem. W skład zespołu wchodzą: Mateusz Adamczyk – skrzypce oraz skrzypce elektryczne, Magdalena Michna – altówka oraz Zuzanna Makles – wiolonczela. Muzycy poznali się jeszcze w czasach studenckich na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wspólnie koncertowali w różnych orkiestrach i zespołach, aż założyli własną grupę skupiającą się na muzyce XX i XXI wieku. Współpracują z najlepszymi artystami w kraju i za granicą. Mateusz Adamczyk występował również w naszym MOK-u podczas muzycznego przeglądu „ Nie tylko złote przeboje”, a obecnie współpracuje m.in. z Marcinem Wyrostkiem. Artyści występowali także z takimi gwiazdami jak: Justyna Steczkowska, Artur Rojek, Kuba Badach czy Halina Młynkowa. Zespół zaprezentuje w Wojkowicach utwory ze swojego repertuaru, w którym znajdziemy melodie znane i lubiane w nowych aranżacjach na trio elektro-akustyczne. Zapraszamy!

Plakat na Wieczorek Muzyczny z String Trio AMM - 1 lipca 2022 - Park Miejski w Wojkowicach - MOK Wojkowice

1 lipca 2022
Czas: