WITAMY WAKACJE / Park Miejski

24 czerwca 2022 : 16:00 - 19:00

Witamy Wakacje / Park Miejski w Wojkowicach / 24.06.2022 - Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

Lato już prawie z nami, czujemy zbliżające się wakacje i aby jeszcze bardziej wczuć się w letnie klimaty Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza mieszkańców, a zwłaszcza tych najmłodszych na plenerową imprezę pod hasłem „Witamy Wakacje”. Odbędzie się ona 24 czerwca w godzinach od 16.00 do 19.00 w Parku Miejskim w Wojkowicach w okolicach Placu Zabaw. Czeka na Was moc atrakcji, zabawy oraz przedwakacyjnego szaleństwa.

Na piątek 24 czerwca MOK zaplanował dla dzieci program artystyczny otwierający letni sezon i zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Podczas imprezy plenerowej w Parku Miejskim odbędzie się interaktywna zabawa: „Kolorowa podróż przez świat” – a wraz z nią wiele niespodzianek i ciekawych aktywności dla dzieci, dzięki którym rozruszają swoje zmęczone szkolnymi ławkami nogi i nabiorą energii na wakacyjne podróże. Ponadto w programie zaplanowano wiele gier i zabaw,  a także konkursów z nagrodami. Będzie malowanie twarzy, bańki mydlane, wesoła muzyka i słodkie poczęstunki. Jednym słowem to co dzieci lubią najbardziej – czyli dobrze spędzony czas z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Przygotujcie się na na wspólne Witanie Wakacji z MOK-em – do zobaczenia!

Witamy Wakacje / Park Miejski w Wojkowicach / 24.06.2022 od 16:00 do 19:00 - Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

24 czerwca 2022
Czas: