Zabawa Andrzejkowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

24 listopada 2023 : 17:00 - 20:00

30zł
grafika - Zabawa Andrzejkowa

Chcecie poczuć prawdziwy klimat andrzejkowej nocy? Dobrze się bawić w gronie rówieśników, a przy okazji dowiedzieć się co Was czeka w przyszłości? Z pewnością każdy kto lubi magiczne klimaty, wróżby i niespodzianki powinien pojawić się w piątek 24 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, gdzie czekać będą zabawy animacyjne dla dzieci, muzyka, oraz stoiska z wróżbami i dobrą zabawą dla tych, którzy nie boją się eksperymentować. Czekać na Was będzie aż 3 godziny gier, animacji i zabaw w andrzejkowej atmosferze. Zaczynamy o godzinie 17.00 i aż do 20.00 będziemy wspólnie bawić się przy najpopularniejszych wróżbach i przepowiedniach. Wstęp w cenie 30 zł od dziecka.

Czego możemy się spodziewać na Zabawie Andrzejkowej w MOK-u? Z pewnością jest to wyjątkowa okazja do hucznej zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Andrzejki zwykle odprawia się w dniu Wigilii Świętego Andrzeja, ale my zapraszamy Was już 24 listopada – tego dnia MOK stanie się miejscem pełnym tajemniczej atmosfery, będziemy szukali odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości – i tutaj liczy się przede wszystkim Wasze poczucie humoru i odwaga. Na sali widowiskowej pojawią się stanowiska, na których czeka na dzieci masa śmiechu, ciekawych zadań i radości z ich wykonywania. Będziemy przepowiadać przyszłe zawody, poznamy imiona naszych nowych przyjaciół i dowiemy się na jaką wycieczkę pojedziemy w niedalekiej przyszłości. Rzucimy czar na nasze marzenia i zobaczymy jakie tajemnice zdradzą nam magiczne kleksy. Przygotujcie się również na zawody sportowe i integracyjne, zamykanie w ogromnej bańce mydlanej i wiele innych atrakcji. Na dzieci czekać będą również pamiątkowe dyplomy, andrzejkowe niespodzianki i wielka maskotka – chętnie pozująca do zdjęć. Mile widziane andrzejkowe przebrania i dobre humory! Zapraszamy.

grafika - Zabawa Andrzejkowa

24 listopada 2023