XXIX Powiatowy Konkurs Plastyczny “Roboty, Potwory i Inne Stwory”

19 listopada 2021 : 15:00

Plakat na XXIX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Roboty, Potwory i Inne Stwory" MOK Wojkowice

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza 29. edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego, którego tematem tym razem będą wszelkie fantastyczne wyobrażenia postaci mechanicznych, kosmicznych i baśniowych – tutaj technika i pomysły są nieograniczone, a każdy może przelać na papier bądź komputer swoje wyobrażenia o takich właśnie bajkowych stworach.  Na wasze prace czekamy do 19 listopada do godziny 15:00, a wszelkie ważne informacje dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie.

Konkurs przeznaczony jest do szerokiej grupy odbiorców – do udziału zapraszamy nawet maluchy uczęszczające do żłobka, a także dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Prace ocenianie będą przez profesjonalne jury w kilku kategoriach wiekowych i tak również zostaną odpowiednio do danej grupy przyznane nagrody. Warto zaangażować swoje pociechy w zdrową rywalizację, zwłaszcza, że samo przygotowywanie prac oraz swobodna zabawa z materiałami plastycznymi dają dużo satysfakcji i pewności siebie. Temat jest szeroki i daje spore pole do popisu dziecięcej wyobraźni – „Roboty, potwory i inne stwory” czyli wasze ulubione motywy z filmów i książek, zarówno smoki, dinozaury, wielkie pająki czy ośmiornice, a także kosmiczne ufoludki, transformersy i inne fantastyczne postaci. Wystarczy wybrać ulubioną technikę plastyczną, chwycić w dłonie kredki, pędzle, ołówki lub tablety graficzne, kolorowe papiery, bibułę oraz plastelinę i stworzyć piękną pracę. Czekamy na wasze pomysły z niecierpliwością.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

19 listopada 2021