Klub Młodych Mam / MAKE UP LAB – Anna Iwanicka

18 listopada 2021 : 18:00 - 20:00

25ZŁ
Plakat na Klub Młodych Mam / MAKE UP LAB - Anna Iwanicka / 18 listopada 2021, godzina 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą lub masz już nieco większe dzieci, ale pragniesz chwili tylko dla siebie to nasz Klub Młodych Mam jest właśnie dla Ciebie! Takiego miejsca w Wojkowicach jeszcze nie było, wychodzimy więc naprzeciw z propozycją nie do odrzucenia – klubu tylko dla kobiet, dla tych które łączą wychowanie dzieci z pracą, dla tych które są na urlopach wychowawczych i dla tych które zajmują się domem i dziećmi, próbując jednocześnie ogarniać cały domowy rozgardiasz. Proponujemy Wam chwilę relaksu, wytchnienia, zadbania o własne potrzebny. Aby przekonać się czy to miejsce dla Was właśnie zapraszamy już 18 listopada o godzinie 18:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach.  Wstęp 25zł, ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu 32 769 64 82 od 8:00 do 15:00. Zapraszamy!

Tematem pierwszego spotkania w Klubie Młodych Mam będzie codzienna pielęgnacja. O tym jak ważne jest dbanie o skórę, dobry makijaż i higienę twarzy wiemy bardzo dobrze, nie zawsze jednak mamy czas i odpowiednie przygotowanie do skutecznej pielęgnacji. Na spotkaniu dowiemy się jak powinna ona wyglądać rano a jak wieczorem, a prowadząca zaprezentuje uczestniczkom szybki poranny makijaż. Cały pokaz i prelekcję poprowadzi Anna Iwanicka z Make Up Lab. Oczywiście Klub Młodych Mam to nie tylko warsztaty, ale również wspólnota mam, która daje wsparcie i dzieli  się doświadczeniami. Mamy nadzieję, na liczne grono, które wkrótce stworzy prawdziwą grupę wsparcia, która na regularnych spotkania będzie mogła dzielić się doświadczeniami i wyzwaniami jakie stawia prze nimi macierzyństwo. Serdecznie zapraszamy!

18 listopada 2021
Czas: