III Drużynowe Mistrzostwa Wojkowic w Układaniu Puzzli “Magia Układania Puzzli”

7 listopada 2021 : 10:00 - 15:00

40ZŁ
Plakat na imprezę III Drużynowe Mistrzostwa Wojkowic w Układaniu Puzzli "Magia Układania Puzzli"

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza do udziału w III Drużynowych Mistrzostwach Wojkowic w układaniu puzzli. Jeśli lubicie rywalizację, układanki to wasza pasja i potraficie w krótkim czasie z małych elementów stworzyć prawdziwy obraz to nie wahajcie się i zgłoście do naszego konkursu już dzisiaj. Wzorem poprzednich edycji w turnieju mogą brać udział drużyny złożone z 4 osób, ale tym razem w 2 kategoriach wiekowych. I kategoria – dzieci i młodzież do lat 15 oraz II kategoria – młodzież i dorośli od 16 roku życia. Turniej odbędzie się 7 listopada, I kategoria o godzinie 10, II kategoria o godzinie 12. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Do udziału w zawodach zaprasza również Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.

Puzzle to pasja dla tych, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę wymagającą skupienia i wytrwałości, dla tych którzy są cierpliwi i potrafią  dobrze zorganizować swoje miejsce pracy. I chociaż jest kojarzona z pracą w odosobnieniu i raczej w pojedynkę to dlaczego nie spróbować połączyć swoich sił w drużynowej rywalizacji? Zgrana ekipa może w znacznie krótszym czasie poradzić sobie ze skomplikowanym problemem – a takie właśnie będzie ułożenie w określonym terminie i miejscu puzzli złożonych z 200 elementów (kategoria I) i 500 elementów (kategoria II). Kapitan drużyny po wylosowaniu zestawu razem ze swoją drużyną rozpocznie układanie. Zadanie polega na jak najszybszym ułożeniu wybranego obrazu. Turniej potrwa do momentu aż 3 najlepsze drużyny zakończą układanie. Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody, dlatego zbierzcie czterech śmiałków spośród przyjaciół lub rodziny i zgłoście się do  MOK-u. Warunkiem udziału w turnieju jest poprawne formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie opłaty startowej do 4 listopada. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej MOK-u, a także pod numerem telefonu 32 769 64 82.

REGULAMIN

Rejestracja zakończona.