Dzień Seniora w MOKu

6 listopada 2021 : 16:00 - 20:00

Plakat na Dzień Seniora 06.11.2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Już 6 listopada zapraszamy wszystkich wojkowickich seniorów na dedykowaną im imprezę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Dzień Seniora będzie nie tylko okazją do spotkania, integracji, rozmowy i odprężenia się w miłym towarzystwie, ale również kulturalną rozrywką, bowiem w programie wydarzania znajdzie się wiele występów, w tym koncerty oraz teatr, a także poczęstunek dla gości. Impreza rozpocznie się w sobotę 6 listopada o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy po wcześniejszy odbiór wejściówek aby zarezerwować miejsca.

W programie Dnia Seniora zaplanowano występy działających w MOK-u grup teatralnych i muzycznych oraz koncert Regionalnego Zespołu Folklorystycznego „Jaworznik”. Na scenie pojawią się aktorzy z grupy teatralnej „Agrafka”, wystąpi kameralny Chór Wielopokoleniowy oraz seniorzy z działającego w Wojkowicach „Klubu Senior+”. Ze sceny będą również przemawiać przedstawiciele i organizatorzy wydarzenia, a na zgromadzonych uczestników czekać będzie kawa, herbata oraz poczęstunek. Dzień Seniora to ważne wydarzenie dla wojkowickiej społeczności ze względu  na  duże zaangażowanie seniorów w życiu kulturalnym miasta, wychodzenie z nowymi inicjatywami, reprezentowanie Wojkowic w konkursach i przeglądach zespołów muzycznych i teatralnych, a także na co dzień w inspirowaniu młodszych pokoleń i zarażaniu ich radością z działania. Tego dnia będziemy mogli nawzajem podziękować sobie za pracę włożoną w rozwijanie pasji i potencjału twórczego Wojkowic. Zapraszamy!

Plakat na Dzień Seniora 06.11.2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

6 listopada 2021