Wystawa “Podróże wyobraźni”

2 czerwca 2023 : 12:00 - 18:00

grafika - wystawa Podróże wyobraźni

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Wojkowicach zapraszają na wystawę prac uczniów pt.: “Podróże wyobraźni”. Wystawa odbędzie się 2 czerwca a prace młodych artystów będzie można zobaczyć tego dnia od 12:00 do 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Gabriela Krasucka i Kinga Krasucka:
Siostry z Wojkowic, uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach. Od najmłodszych lat lubią rysować i malować. Najchętniej tworzą realistyczne pejzaże, ale nie stronią także od abstrakcjonizmu. Stosują różne techniki malarskie: farby akrylowe i kredki oraz filc.

Mateusz Piasecki:
Mieszkaniec Wojkowic i uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach. Mateusz najczęściej maluje portrety i obrazy surrealistyczne. Mroczne wizje w wyrazistych barwach spoglądają na nas z jego obrazów. Mateusz najczęściej sięga po farby akrylowe i ołówek.

Gabriela, Kinga i Mateusz malując swoje obrazy wyrażają w ten sposób siebie. Na płótna i kartki przelewają swoje uczucia, nastroje i często myśli.

plakat - wystawa Podróże wyobraźni

2 czerwca 2023