Dzień Dziecka w Parku Miejskim w Wojkowicach

3 czerwca 2023 : 15:00 - 18:00

grafika - dzień dziecka

Gmina Wojkowice oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zapraszają najmłodszych mieszkańców naszego miasta na święto radości i zabawy, czyli obchodzony na początku czerwca – Dzień Dziecka. Tym razem również zadbaliśmy, aby tego dnia nie zabrakło atrakcji dla małych i dużych, aby towarzyszyła nam dobra zabawa i ciekawy program artystyczny. Impreza odbędzie się 3 czerwca w godzinach od 15:00 do 18:00 w Parku Miejskim na terenie muszli koncertowej. Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę, a o resztę nie będziecie musieli się martwić!

Czego możemy się spodziewać? Razem z wojkowickimi szkołami organizatorzy przygotowali program artystyczny, zobaczymy więc na scenie występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3, a także dzieci z Przedszkola im. Przyjaciół Bajek. Wystąpią także podopieczni zajęć wokalnych z MOK-u oraz zespół taneczny Iterum Squad. Jednak to nie wszystko, gdyż o dobry humor oraz aktywną i ciekawą rozrywkę zadbają również animatorzy ze specjalnym programem – „Pirackie zabawy”. Przygotujcie się więc na morskie opowieści, pirackie potyczki i wiele innych szalonych atrakcji. Oczywiście nie zabraknie również stoisk z różnorodnymi smakołykami i aktywnościami, które pozwolą wam w chwili przerwy odpocząć lub nabrać jeszcze więcej energii do tańca i podskoków. Czekać na was będzie wata cukrowa, popcorn oraz dmuchańce i zabawki. Do zobaczenia!

plakat - Dzień dziecka

3 czerwca 2023