Popisy muzyczne – czyli artystyczne pożegnanie roku w MOKu

15 czerwca 2023 : 17:00 - 19:00

Popisy muzyczne - grafika

Jak co roku tuż przed wakacjami zapraszamy mieszkańców Wojkowic na symboliczne zakończenie roku do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Jest to podsumowanie działalności kółek zainteresowań oraz warsztatów, które odbywają się w murach placówki od września do czerwca, a uczestnicy zajęć nie tylko rozwijają swoje talenty i pasje pilnie ćwicząc i uczęszczając na zajęcia, ale również reprezentują MOK na licznych przeglądach i konkursach. Już 15 czerwca zapraszamy na występy dzieci i młodzieży do naszego ośrodka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Na scenie swoje talenty zaprezentują przede wszystkim dzieci oraz młodzież z zajęć tanecznych i wokalnych. Przez cały rok pod okiem instruktorów rozwijali swoje umiejętności, które podczas „Popisów muzycznych” zaprezentują przed szerszą publicznością. Będziemy mogli zobaczyć pokaz taneczny w stylu jump style w wykonaniu zespołu Iterum Squad, który ma już na swoim koncie sukcesy, bierze również udział w przeglądach tanecznych oraz reprezentuje MOK podczas okolicznościowych uroczystości.  Wystąpią również uczestnicy zajęć nauki gry na fortepianie, każdy z nich wykona specjalnie przygotowany utwór. Usłyszmy także młodych wokalistów uczęszczających na zajęcia wokalne.

Warto rozwijać swoje pasje i szukać odpowiednich warunków do odkrywania swoich zainteresowań, na co zawsze można liczyć w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, dlatego jednocześnie zachęcamy do zapoznawania się z ofertą zajęć i warsztatów na przyszły rok.

Popisy muzyczne - grafika

15 czerwca 2023