WYDARZENIE ODWOŁANE!

23 maja 2023 : 16:00 - 18:00

plakat na happening w parku miejskim w wojkowicach, 23 maja 2023 w godzinach od 16:00 do 18:00. Malowanie twarzy, warkoczyki, bańki, brokatowe tatuaże, balonowe kreacje

Happening z MOK-iem | Park Miejski

Wiosna w tym roku rozkwita powoli i nieśmiało, stęsknieni za słońcem i spacerami w plenerze czekamy na ciepłe dni – aby troszkę zaczarować nasze otoczenie i przyspieszyć wiosenną aurę, już teraz zapraszamy na pierwszy w tym roku Happening do Parku Miejskiego w Wojkowicach! Impreza dla dzieci i ich rodzin odbędzie się 23 maja w godzinach od 16.00 do 18.00 przy Placu Zabaw, tam właśnie animatorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach będą czekać na najmłodszych ze swoim programem pełnym zabaw i niespodzianek. Nie może Was zabraknąć na pierwszej wiosennej zabawie w plenerze!

W programie animacyjnym na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Będzie dużo wesołej muzyki, wielkie bańki mydlane, które będzie można robić samodzielnie i obserwować jak mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Dla chętnych na osobnym stanowisku będzie bajkowy makijaż –  czyli malowanie buziek w wesołych i wybranych przez dzieci wzorach. Nie zabraknie kolorowych, balonowych zwierzaków.

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Pojawią się tatuaże dla dzieci i warkoczyki – z takiego zestawu ozdób można wyczarować wiosenną kreacje na dobrą zabawę z rówieśnikami w parku. Trzymamy kciuki za dobrą pogodę i Wasze zaangażowanie, bo jak wiemy prawdziwie udany Happening to przede wszystkim dobra i spontaniczna zabawa (chociaż organizatorzy dobrze się przygotują aby zapewnić Wam najlepsze atrakcje). Wydarzenie jest darmowe. Do zobaczenia w Parku Miejskim!

23 maja 2023
Czas: