Wystawa fotograficzna Eweliny Malinowskiej

5 stycznia 2023 : 17:00 - 18:30

Plakat do wydarzenia: wystawa fotograficzna Eweliny Malinowskiej, 5 stycznia o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej mieszkanki naszego miasta – Eweliny Malinowskiej. Nasza artystka posiada wiele pasji i talentów, a jednym z nich jest właśnie fotografia, którą z zamiłowania zajmuje się już od wielu lat. W końcu mamy okazję zobaczyć kawałek uchwyconego przez nią subiektywnego spojrzenia na otaczający świat właśnie w MOK-u. Wernisaż odbędzie się 5 stycznia o godzinie 17:00 . Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Jak mówi o sobie sama Ewelina, fotografią zaczęła zajmować się spontanicznie, gdy pewnego dnia podczas wakacji skorzystała z rodzinnego aparatu i spróbowała uchwycić nim to, co tak bardzo ją zachwycało. Potem już pasja zaczęła nabierać rozpędu i w ten sposób od swoich 18-tych urodzin Ewelina nie rozstaje się ze swoją lustrzanką. Uczy się samodzielnie, nie korzysta z podręczników, a z każdym kolejnym zdjęciem poprawia technikę i kompozycję. Zdecydowanie ufa swojej intuicji i wrażliwości, a najbardziej lubi wychodzić w plener i tam szukać inspiracji. Wśród jej fotograficznych zainteresowań dominują zdjęcia flory i fauny oraz pejzaże, zdarza jej się również stawiać przed obiektywem ludzi. Aby przekonać się o tym jak piękne są zdjęcia Eweliny i na czym polega jej wyjątkowy zmysł obserwacji zapraszamy do MOK-u na początku stycznia.

5 stycznia 2023
Czas: