Koncert kolędowy

8 stycznia 2023 : 17:00 - 18:30

Grafika na koncert kolędowy 8 stycznia 2023 o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Tradycyjnie, na początku stycznia Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne kolędowanie w gronie tworzących na terenie naszego miasta artystów, zespołów oraz uczestników zajęć muzycznych. Koncert odbędzie się 8 stycznia o godzinie 17:00 w MOK-u. Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, znane od pokoleń i przekazywane właśnie przez wspólne śpiewanie w gronie rodzinnym, a wyjątkową okazją do ich utrwalenia będzie noworoczny koncert.

Program artystyczny wydarzenia jest naprawdę bogaty, na scenie pojawi się bowiem wielu lokalnych artystów, którzy pięknie zinterpretują wybrane przez siebie utwory. Tego dnia wystąpią dla nas: Regionalny Zespół Folklorystyczny „Jaworznik”, zespół „Swojaki”, Kameralny Chór Wielopokoleniowy, wokalistka Wiktoria Trefon a także uczestnicy zajęć z nauki gry na fortepianie i warsztatów wokalnych w MOK-u. Odpowiednio przygotowana scena oraz oświetlenie wprowadzą nas w wyjątkowy nastrój, dzięki któremu poczujemy magię bożonarodzeniowego czasu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

8 stycznia 2023
Czas: