TWÓRCZE WARSZTATY – Tworzenie ozdób świątecznych

15 grudnia 2022 : 17:00 - 18:30

Zbliża się czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, atmosfera świątecznych przygotowań ogarnia nas dużo wcześniej i jest równie przyjemna jak świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach proponuje wszystkim chętnym ( zwłaszcza jeśli prace manualne nie sprawiają Wam problemów), zapisanie się na nasze świąteczne warsztaty z tworzenia ozdób choinkowych. Kreatywne zajęcia poprowadzi niezwykle utalentowana Aleksandra Burek, tegoroczna laureatka nagrody „Marszałkowskie Talenty 2022”, która krok po kroku zapozna nas z prostymi technikami tworzenia ciekawych i oryginalnych zawieszek oraz choinkowych dekoracji. Warsztaty odbędą się 15 grudnia o godzinie 17.00. Koszt zajęć od osoby to 20 zł. Serdecznie zapraszamy!

Święta co roku wyzwalają w nas ukryte pokłady kreatywności i twórczych inicjatyw – czy jeśli chodzi o wypieki i przygotowania do Wigilii, czy właśnie wszelkie dekoracje i ozdoby, które sprawiają, że nasze mieszkania nabierają szczególnej atmosfery. Podczas świątecznych warsztatów W MOK-u dowiemy się jak tworzy się ozdoby z drutu aluminiowego i jak można go wykorzystać w ciekawy sposób do stworzenia wyjątkowej dekoracji na choinkę. W trakcie przygotowywania takich ozdób, będą wykorzystywane przeróżne półfabrykaty w postaci kolorowych koralików i innych elementów, które można połączyć z aluminiowym drucikiem. Zajęcia będą również doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze, wymieniania się pomysłami oraz poznania nowych sposobów na kreatywne działania. Wszystkie przedmioty, które uczestnicy stworzą na zajęciach staną się ich własnością, a nowe umiejętności pozwolą im na samodzielne przygotowywanie podobnych ozdób w domu i dziele się nimi z innymi.

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 32 769 64 82

15 grudnia 2022