Spektakl “Telewizja kłamie” / Arciuch, Kasprzykowski, Opania, Góral

11 grudnia 2022 : 18:00 - 20:00

Grafika informująca o spektaklu Telewizja kłamie 23 listopada o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach gorąco zaprasza na spektakl teatralno-kabaretowy pt. „Telewizja kłamie”. Przedstawienie w wykonaniu znanych aktorów z warszawskiej Sceny Relax to gwarancja niezapomnianych wrażeń, dobrej zabawy a przede wszystkim niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Na scenie MOKu-u w głównych rolach pojawią się znani wszystkim filmowi oraz serialowi aktorzy: Tamara Arciuch, Bartosz Opania, Bartek Kasprzykowski oraz Paweł Góral. Ta czwórka stworzy na scenie show, który udowodni nam, że „telewizja kłamie”, a może tylko potwierdzi nasze przypuszczenia? W każdym razie, tytuł potraktujmy z przymrużeniem oka, bo wiadomo, że każdy medal ma dwie strony. Zapraszamy 11 grudnia o godzinie 18:00 do MOK-u. Bilety w cenie 99 zł będą dostępne online oraz w kasie placówki.

Aktorzy wcielą się w postacie znanych prezenterów, celebrytów oraz ludzi kojarzonych z mediów i telewizji. Dlatego na scenie zobaczymy takie nazwiska jak: Tomasz Karmel, Marcin Prochop czy Krzysztof Zniemiec….prawda, że z kimś nam się kojarzą? Publiczność wystąpi za to w roli telewidza, z możliwością wyboru programu, który chce oglądać w spektaklu. Dowiemy się dzięki temu nie tylko o tym co dzieje się na ekranach w trakcie oglądania telewizji, ale również jak to wygląda od środka i co się dzieje kiedy kamery i światła zgasną. Zajrzymy pod podszewkę takich stacji jak TVN, TVP, Polsat i TV Trwam i zobaczymy jak zachowują się ich czołowe gwiazdy, kiedy nie pracują, a telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Autorem spektaklu jest Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, a więc możemy się spodziewać mocnych wrażeń. Zapraszamy.

KUP BILET

11 grudnia 2022