Spotkanie z Mikołajem w Wojkowicach / MOKołajkowy Bus wjeżdża na Miasto! / Edycja 2022

3 grudnia 2022 - 4 grudnia 2022

Ho ho ho, Mikołaj już zaciera ręce bo grudzień coraz bliżej i czas odkurzyć sanie, zaprzęgnąć renifery, przygotować worek z prezentami oraz pogonić elfy do pracy! A pracy jak wiadomo jest zawsze więcej niż się zakładało, ale nie ma co narzekać, dzieci czekają na Mikołaja przez cały rok, więc i tym razem w Wojkowicach czekać będzie na nie wyjątkowa niespodzianka. Reniferów tym razem nie będzie, ale za to na drogę wyruszy specjalny MOKołajkowy bus, który dowiezie upominki do wszystkich dzieci, które wezmą udział w akcji! W tym roku Mikołaj będzie przemierzał ulice Wojkowic w  dniach 3 i 4 grudnia, a pamiętając o wielkim zainteresowaniu jakim cieszyła się nasza akcja w zeszłym roku, zwiększamy limit zapisów, jednak nadal – kto pierwszy ten lepszy!

Jak wygląda nasza mikołajkowa akcja? Kto brał udział w ostatniej ten na pewno wszystko wie, ale warto przypomnieć sobie kilka ważnych szczegółów! W ciągu dwóch dni Mikołaj wraz z pomocnikami będzie jeździł MOKołajkowym busem po Wojkowicach i pod wskazane adresy dostarczał prezenty oraz spotykał się z mieszkańcami. Już z daleka jego powóz będzie dobrze widoczny, czerwony z rozbrzmiewającą wesołą muzyką, dotrze tam gdzie trzeba. Aby się zapisać należy zadzwonić pod nr tel. 793 858 365 – zapisy startują dokładnie 15 listopada o godzinie 9:00! Będziemy przyjmować zapisy aż do wyczerpania limitu – a w tym roku Mikołaj postanowił dotrzeć  aż pod 100 adresów. Trzymajcie za niego kciuki i bądźcie wyrozumiali, na pewno się odwdzięczy.

Prezenty prosimy dostarczać bezpośrednio do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach do 30 listopada. Na jedno dziecko przypada jedna paczka, należy ją dokładnie opisać aby nasz gość z dalekiej północy bez problemu dostarczył ją pod wskazany adres. Do zobaczenia wkrótce!

Start:
3 grudnia 2022