ANDRZEJKI Z ILUZJONISTĄ

25 listopada 2022 : 17:00 - 18:00

Koniec listopada to magiczny czas, od wieków związany ze specyficznym klimatem wróżb, magii i przepowiedni. Jeszcze przed adwentem jest to ostatnia okazja do dobrej zabawy i oderwania od codzienności. Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach proponuje najmłodszym mieszkańcom właśnie z okazji andrzejek, specjalne wydarzenie, tym razem będzie to pokaz magii i iluzji w wykonaniu Krystiana Bączyńskiego, perfekcjonisty w każdym calu, który pokaże nam sztuczki nie z tej ziemi i sprawi, że magia stanie się bardziej realna. Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami już 25 listopada o godzinie 17:00. Wstęp w cenie 10 zł od osoby.

Pokaz iluzji zaprezentowany przez Krystiana Bączyńskiego to przede wszystkim dobra zabawa i miła atmosfera. Dla naszego gościa dobre samopoczucie gości, czyli uczestników pokazu jest najważniejsze, a wtedy można zadbać o resztę – czyli przeniesienie publiczności do magicznego świata, w którym wszystko jest możliwe. Iluzjonista prowadzi swój pokaz z dużym poczuciem humoru i nawiązuje świetny kontakt z publicznością. Ważnym punktem programu artystycznego jest zaangażowanie dzieci w wykonywane sztuczki, a wiadomo, że zostanie pomocnikiem iluzjonisty to poważna sprawa. Dlatego serdecznie zapraszamy już teraz do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach na pokaz iluzji i magii z okazji andrzejek  – gwarantujemy wspaniałą zabawę.

KUP BILET

25 listopada 2022