Konkurs fotograficzny – „Kolorowy Świat”

22 listopada 2022 - 9 grudnia 2022

grafika na konkurs fotograficzny "kolorowy świat" wojkowice 2022

„Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko..” – my zachęcamy dodatkowo do szukania wszystkich wspaniałych, żywych kolorów w swoim otoczeniu, w przyrodzie, we wnętrzach – bo właśnie kolorom poświęcony jest tegoroczny konkurs fotograficzny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. „Kolorowy Świat” to temat wyzwania jakie rzucamy wszystkim miłośnikom poszukiwania ciekawych i intrygujących kadrów. Jest to bardzo szeroki zakres tematyczny, dlatego dajemy Wam dużo swobody w interpretacji i czekamy na Wasze pełne barw prace do 9 grudnia do godziny 23:59. Każdy uczestnik konkursu może przysłać do nas do 3. Zdjęć, a wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych a także do osób dorosłych. W każdej kategorii profesjonalne jury wybierze najlepsze prace i przyzna wyróżnienia, fotografie zostaną również zaprezentowane na wystawie podczas rozstrzygnięcia konkursu. Zachęcamy do szukania ciekawych rozwiązań, niebanalnych kadrów i skojarzeń. Ważne aby zdjęcia były interpretacją tematu „Kolorowy świat”, aby kolor zajmował w nich centralne miejsce i wyróżniał się w kompozycji. Czekamy niecierpliwe na Wasze kolorowe fotografie, które pokażą nam jak piękny i warty podziwiania jest świat.

• Od 1 do 3 fotografii
  • Format JPG
  • Rozmiar pliku maks 3 MB
  • Rozdzielczość minimum 1920×1080 lub 1080×1920 w układzie pionowym

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO KOLOROWY ŚWIAT WOJKOWICE 2022

Contact us by filling out the form below.

Przesyłanie plików może zająć nawet kilka minut, w zależności od ich rozmiaru oraz prędkości łącza internetowego. Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, aż do automatycznego przekierowania na stronę z potwierdzeniem zgłoszenia.

Start:
22 listopada 2022