WIECZOREK MUZYCZNY przy fontannach | Zespół SKRAWKI

7 lipca 2023 : 21:00 - 22:30

Zespół Skrawki - Wieczorek muzyczny przy fontannach w Parku Miejskim w Wojkowicach 7 lipca 2023

Już na początku lipca zapraszamy wszystkich mieszkańców Wojkowic na wyjątkowe wydarzenie, które będzie jednym z pierwszych letnich spotkań z muzyką w plenerze. „Wojkowickie Integracyjne Wieczorki Muzyczne przy fontannach” to pomysł, który narodził się po zakończeniu rewitalizacji Parku Miejskiego w Wojkowicach oraz jego okolic. Fontanny usytuowane tuż przy Centrum Przesiadkowym są bardzo popularnym miejscem w mieście i idealną scenerią dla letnich koncertów na świeżym powietrzu. Pierwszy taki koncert w tym roku odbędzie się 7 lipca o godzinie 21:00, zapewniamy komfortowe warunki do słuchania i odpoczynku, muzykę na wysokim poziomie oraz mamy nadzieję, że równie dobrą pogodę. A wystąpi dla nas zespół „Skrawki” – czyli cztery sztuki jednorazowych egzemplarzy ludzkich, jak mówi o sobie grupa, którzy przez muzykę chcą utrwalić to „coś” i zaprosić nas do swojego muzycznego świata.

„Skrawki” są zespołem, który można zaliczyć do alternatywnego popu z jazzowym zabarwieniem. W skład grupy wchodzą: Agnieszka Pawełczyk – liderka zespołu, wokalistka, skrzypaczka oraz autorka tekstów i muzyki; Agata Zamirska – fundament sekcyjny, basistka i skrzypaczka; Mikołaj Bienek – pianista i aranżer, któremu nie straszna jest improwizacja oraz Filip Gil – strażnik rytmu czyli perkusista.

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023″.

Skrawki – YouTube | Spotify | Instagram | Facebook

7 lipca 2023