WIECZOREK MUZYCZNY przy fontannach | ADAM SNOPEK SHOW przy fortepianie

14 lipca 2023 : 21:00 - 22:30

Adam Snopek Show - Wieczorek muzyczny przy fontannach w Parku Miejskim w Wojkowicach 14 lipca 2023

Przed nami kolejny „Wieczorek muzyczny przy fontannach” oraz kolejny wspaniały artysta, który rozgrzeje nas w letni wieczór 14 lipca swoim fantastycznym show przy fortepianie. Naszym gościem będzie Adam Snopek w swoim fortepianowym show „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” – muzyk już kiedyś gościł w murach MOK-u, a teraz ponownie, tym razem w plenerze, pokaże co potrafi zdziałać z klawiszami. Jego żywiołowe aranżacje zachęcając do aktywnego udziału w show, a sam artysta ma doskonały kontakt z publicznością. Zapraszamy o 21.00 na plac przy fontannach miejskich!

Adam Snopek jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Został laureatem I Nagrody w II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach, jest również czynnym muzykiem sesyjnym i z powodzeniem udziela się na polskiej scenie kabaretowej. Repertuar, który zaprezentuje podczas „Wieczorku muzycznego przy fontannach” to brawurowa jazda bez trzymanki – aktywny udział słuchaczy to ważny element tego programu! Artysta udowodni nam, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski małe dwa”. Będzie przeprowadzał quizy, opowiadał ciekawostki – z pewnością ten koncert będzie inny niż wszystkie, a na pewno nie pozwoli nam jedynie słuchać muzyki, tutaj trzeba będzie działać. Zapraszamy!

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023″.

14 lipca 2023
Czas: