Świąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych

11 grudnia 2021 : 11:00 - 14:00

10ZŁ
Plakat na warsztaty świąteczne dla dzieci i dorosłych 11 grudnia 2021, godzina 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Święta zbliżają się wielkimi krokami, już czuć zimową aurę, myślimy o prezentach dla najbliższych, rodzinnych spotkaniach i świątecznych dekoracjach. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ma dla mieszkańców propozycję kreatywnych warsztatów dla dzieci i rodziców z tworzenia bożonarodzeniowych kartek oraz karnetów, które mogą stać się oryginalnym prezentem dla bliskich, ozdobą lub życzeniami wysłanymi w tradycyjny sposób. Proponujemy wszystkim chętnym taką chwilę na zatrzymanie się w chaosie przedświątecznych przygotowań i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Warsztaty odbędą się 11 grudnia o godz. 11. Zapisy przyjmujemy w MOK-u oraz pod nr telefonu: 769 64 82. Wstęp płatny w kasie MOKu 10 zł w dniu zajęć.

W czasach, w których liczy się szybkość komunikacji i kontakt za pośrednictwem różnych mediów społecznościowych coraz rzadziej decydujemy się na wysyłanie pocztówek i kartek ze świątecznymi życzeniami. I chociaż tradycyjne formy przesyłania sobie świątecznych życzeń stają się coraz mniej popularne, to jednak nie brakuje chętnych do powrotu do takich właśnie pięknych zwyczajów. Warto spróbować znaleźć chodź trochę więcej czasu na przygotowanie takiej właśnie kartki, która może stać się np. opakowaniem dla karty podarunkowej lub piękną i osobistą pamiątką. Na warsztatach w MOK-u poznacie różne sposoby na stworzenie swoje własnej i osobistej świątecznej kartki – będziemy tworzyć kartki w technice pop up, a także karneciki do prezentów. Zapraszamy rodziców z dziećmi, aby ten czas spędzić na wspólnej, twórczej zabawie.

11 grudnia 2021
Czas: