Spotkanie z Mikołajem w MOKołajkowym Busie

4 grudnia 2021 : 15:00 - 5 grudnia 2021 : 21:00

Plakat na Objazdowe Mikołajki 2021 w Wojkowicach

Czy w Wojkowicach są jakieś grzeczne dzieci? O to zapewne Mikołaj pytać nie musi, zawsze bowiem pamięta o najmłodszych i żadne przeszkody nie stają mu na drodze, kiedy pędzi dostarczyć swoim zaprzęgiem podarunki dla każdego dziecka. W tym roku, podobnie jak poprzednio, aby na pewno dotrzeć do każdego wybrał nowy środek transportu – specjalny MOKołajkowy Bus, wypełniony po brzegi prezentami będzie przemierzał ulice Wojkowic i dojedzie tam gdzie trzeba na czas! Akcja mikołajkowa została zaplanowana na 4 oraz 5 grudnia.

Mikołaj w towarzystwie elfów-pomocników dojedzie swoim magicznym pojazdem pod każdy adres, który zadeklaruje chęć udziału w akcji. Należy jedynie spełnić kilka podstawowych warunków i już można oczekiwać na sympatycznego gościa w swoich własnych domach. Po pierwsze prosimy bardzo o dostarczenie paczek z prezentami do 2 grudnia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Po drugie, jedna paczka przypada na jedno dziecko, należy ją również dokładnie opisać podając adres oraz imię i nazwisko dziecka. Kiedy wszystkie paczki będą już przygotowane Mikołaj wyruszy w objazdową wycieczkę po mieście i w ciągu dwóch dni dostarczy je osobiście pod wskazany adres. Już z daleka samochód Mikołaja będzie sygnalizował swój przyjazd, wesołymi dźwiękami i kolorowymi dekoracjami. Mikołajki to jeden z najweselszych dni w roku – i tym razem zapowiada się niezła zabawa!

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu – 32 769 64 82 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. W związku z dużym zainteresowaniem akcją radzimy nie zwlekać z zapisywaniem swoich pociech, ponieważ na pewno nie do wszystkich uda nam się dotrzeć. Limit to około 80 adresów w 2 dni.

Plakat na Objazdowe Mikołajki 2021 w Wojkowicach

A tak było rok temu: