Andrzejkowy pokaz iluzji / Iluzjonista Tomasz Soja

27 listopada 2021 : 16:00 - 16:45

10ZŁ
Plakat na Andrzejkowy pokaz iluzji, 27 listopada 2021, godzina 16:00, w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Wieczór magii i wróżb to jeden z tych dni w roku, które można spędzić wyjątkowo i niebanalnie. Szczególnie dzieci uwielbiają atmosferę czarów, przebieranek i dobrej zabawy. Dlatego w tym roku proponujemy najmłodszym czarodziejskie show z udziałem iluzjonisty. Tomasz Soja, profesjonalista w swoim fachu, zaprezentuje przed dziećmi z okazji Andrzejek pokaz sztuk magicznych oraz iluzji, jednocześnie zachęcając uczestników do współudziału w poszczególnych zadaniach. Na pokaz zapraszamy w sobotę 27 listopada o godzinie 16.00. Bilety w cenie 10 zł od osoby będą dostępne w kasie MOK.

W takcie 40 – minutowego spektaklu dzieci wezmą udział w magicznym pokazie pełnym zaskakujących sztuczek i niewytłumaczalnych zjawisk. Iluzjonista Tomasz Soja, jest znany z krakowskich scen teatralny, ma na swoim koncie również występy w takich programach jak „Mam talent”, gdzie wzbudził duże zainteresowanie jury i przeszedł do kolejnych etapów. W Wojkowicach wystąpi w iluzjonistycznym show dla dzieci, podczas którego będzie zachęcał publiczność do czynnego udziału w magicznych sztuczkach, a pojedyncze osoby wybierze do roli asystentów aby razem z nimi stworzyć wyjątkowy pokaz. Przede wszystkim będzie się liczyła dobra zabawa, zaskoczenie oraz uśmiech na twarzach uczestników. W programie pojawią się  sztuczki z kartami, lewitacja, łączenie metalowych obręczy a także znikanie i pojawianie się różnych przedmiotów. Artysta nie ujawnia swoich sekretnych sposobów na udaną sztuczkę, ale wiadomo że chodzi o efekt i wrażenie jakie wywoła wśród widzów. Serdecznie zapraszamy!

27 listopada 2021
Czas: