Spotkanie z Mikołajem w Wojkowicach / MOKołajkowy Bus wjeżdża na Miasto! / Edycja 2023

2 grudnia 2023 - 3 grudnia 2023

grafika na spotkanie z mikołajem w wojkowicach - 2 i 3 grudnia 2023

Kolejny raz MOKołajkowy Bus wyjedzie na miasto i dotrze ze świąteczną ekipą do wszystkich oczekujących na niego dzieci. Akcja Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach okazała się tak popularna, że od zeszłego roku Mikołaj przez dwa dni przemierza ulice i uliczki Wojkowic, aby dostarczyć prezenty do wszystkich zainteresowanych i chociaż na chwilę odwiedzić dzieci i ich rodziny. Mikołajowi towarzyszyć będą pomocnicy i wesoła muzyka – dlatego w dniach od 2 do 3 grudnia wypatrujcie na ulicach czerwonego samochodu, na pewno sprawi on radość wszystkim, którzy kochają świąteczną atmosferę.

Aby wziąć udział w naszej akcji trzeba się wykazać refleksem, szybkością i odrobiną cierpliwości. Zapisać można się jedynie telefonicznie we wtorek 21 listopada. Od godziny 12 będziemy czekać na Wasze telefony – dzwonicie pod numer 793 858 365. Zasada jest więc prosta – kto pierwszy, ten lepszy. Nie możemy bowiem wymęczyć Mikołaja, który jak wiemy ma bardzo dużo pracy, ale z radością odwiedzi każdego kto zarezerwuje sobie termin 2 lub 3 grudnia. Jeśli Wam się uda, szybko dowiecie się co należy robić dalej, a potem trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać. Mikołaj z pomocą dzielnych elfów dostarczy prezenty pod wskazane adresy. Jego dzielni pomocnicy przygotują wszystko tak, aby akcja odbyła się sprawnie i bez opóźnień. Może nawet spadnie śnieg? Jak wiadomo kiedy pojawia się Święty Mikołaj w powietrzu czuć magię i zbliżające się Boże Narodzenie. Mamy nadzieję, że MOKołajkowy Bus dotrze i do Was. Do zobaczenia.

TRASA MIKOŁAJA 2023

Start: