Spektakl dla dzieci – TAJEMNICA SKARBU NA KURZEJ NÓŻCE

15 października 2022 : 16:00 - 17:00

Czy warto czytać książki? A co jeśli mogą nas one zabrać w niesamowite rejony wyobraźni i to za sprawą magii? Takie cudowne historie dzieją się nie tylko w książkach, ale również w teatrze! Za sprawą interaktywnego przedstawienia dla dzieci, nasi najmłodsi będą mogli się przekonać o sile płynącej z czytania książek i podróżowania w głąb zapisanych na ich kartach opowieści. Zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie pt. „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”, które odbędzie się 15 października o godzinie 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Ta historia z pewnością wszystkich zachwyci.

Bajka o „Tajemnicy skarbu na kurzej nóżce” to historia Matyldy i Beniamina, którzy wyruszają w niezwykłą podróż w głąb świata baśni i czarów. Zwykły starych strych, w tej bajce zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora. Wszyscy razem udają się na Łysą Górę, aby odnaleźć tajemniczy skarb przechowywany tam przez złą wiedźmę Teklę. Zanim tam jednak dotrą, na swojej drodze spotykają zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu i wspólnie wyruszają w podróż naprzeciw swoim lękom. Bajka będzie miała charakter interaktywny, a aktorzy zaproszą dzieci do zaangażowania się w opowieść i wspólnego dopingowania bohaterów w ich zadaniu. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Zapraszamy serdecznie!

KUP BILET

15 października 2022