Spektakl dla dzieci „Królewna Fasolka”

3 października 2021 : 17:00 - 18:00

15ZŁ
Slider na spektakl dla dzieci "Królewna Fasolka"

Zdjęcie przedstawiające aktorów na scenie podczas spektaklu "Królewna Fasolka"

Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na interaktywne przedstawienie, które przeniesie je prosto do krainy Grządkowej. „Królewna Fasolka” to spektakl rozgrywający się w świecie warzywnych skrzatów, które bardzo dbają o swoją krainę, o wszystkie uprawy, a co za tym idzie o zdrowe odżywianie. Zgromadzone na widowni dzieci również będą miały swój udział w wydarzeniach, które zakłócą spokój Grządkowa.  Aby przekonać się o tym jak można pomóc skrzatom wystarczy przyjść na przedstawienie 3 października o godzinie 17.00. Bilety w cenie 15 zł są dostępne online na https://www.mokwojkowice.pl/kup-bilet oraz w kasie MOKu w godzinach jej otwarcia.

Dwójka warzywnych skrzatów – Karotek i Groszka uwielbiają uprawiać zarówno owoce jak i warzywa. Jednak pewnego dnia zaczynają się dziać dziwne rzeczy! Skrzaty znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko, a Czarodziej Robaczek rzuca klątwę na krainę i chce zniszczyć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka, ale również dzieci zostaną poproszone o wsparcie w wypędzeniu złego Czarodzieja. Czy im się uda? Co się stanie z ludzkim dzieckiem? I czy szpinak może być dobry? Dowiemy się tego wszystkiego uważnie oglądając przedstawienie. Na interaktywnym występie w szczególności skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym dowiemy się również jak dbać o zdrowie i dobrze się odżywiać, a przy okazji poznamy kilka angielskich zwrotów. Zapraszamy!

KUP BILET

W przypadku problemów z powyższym linkiem kliknij TUTAJ

3 października 2021
Czas: