Kreatywne czwartki – pierwsze zajęcia pracowni MOKart

7 października 2021 : 16:00 - 19:00

20ZŁ
Plakat na pierwsze zajęcia pracowni MOKart

Pracownia rękodzieła i wszelkich artystycznych działań zaprasza wszystkich dorosłych oraz młodzież na pierwsze powakacyjne spotkanie ze sztuką. Razem z MOK artem mamy okazję do tworzenia pięknych przedmiotów będących również praktycznymi ozdobami naszych mieszkań, do poznawania nowych technik plastycznych, spędzania czasu w miłym towarzystwie i twórczego wykorzystania własnego potencjału. Warto odkryć swoje możliwości i sprawdzić się w manualnych pracach. Pierwsze zajęcia odbędą się 7 października w godzinach od 16 do 19. Cena pojedynczych warsztatów to 20 zł.

Tematem październikowych zajęć będą… słodycze! A konkretnie ozdabianie i przygotowanie na przechowywanie takich słodkości słoików. Słoiki będziemy ozdabiać masą polimerową, a jak wygląda taka masa i jak się z nią pracuje dowiemy się właśnie w czasie warsztatów. Prowadząca wyjaśni cały proces dekoracji, tak aby uczestnicy mogli samodzielnie przystąpić do pracy. Własnoręcznie wykonany przedmiot będzie również funkcjonalny bowiem docelowo będzie pojemnikiem na słodycze. Zapraszamy serdecznie, zwłaszcza nowych uczestników do rozpoczęcia własnej przygody z rękodziełem.

Plakat na pierwsze zajęcia pracowni MOKart

7 października 2021