2. Spotkanie Klubu Filmowego MOK-u

30 września 2021 : 18:00 - 20:00

miniaturka do klubu filmowego MOK-u. 16 i 30 września od godziny 18.00

Już we wrześniu zapraszamy ponownie do naszego Klubu Filmowego, który wraca nie tylko z ciekawymi propozycjami na czwartkowe popołudnia, ale również w nowej sali, z nowym ekranem i w komfortowych warunkach kameralnego spotkania z tymi, którzy filmy nie tylko oglądają, ale również lubią o nich porozmawiać. We wrześniu spotykamy się w czwartki 16 oraz 30 dnia miesiąca o godzinie 18.00. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie przybycia.

Tradycyjnie już filmowe popołudnia odbywają się w naszym MOK-u dwa razy w miesiącu, pandemia pokrzyżowała nam nieco w ostatnich czasach harmonogram seansów, ale mamy nadzieję na powrót do regularnych spotkań. Zapraszamy dorosłych widzów oraz młodzież, w programie będą pojawiać się filmy z ostatnich lat, niedawne hity kinowe, ale również wprowadzimy nieco klasyki, bo od niej przecież wszystko w kinie się zaczęło. Prowadząca z pasją opowiada o każdym wybranym utworze filmowym i zachęca do dzielenia się własnymi wrażeniami. Każdy taki seans to okazja do zapoznania się z wartościowym kinem. Zapraszamy do naszego Klubu!

plakat do klubu filmowego MOK-u. 16 i 30 września od godziny 18.00

30 września 2021