PREMIERA / Grupa Teatralna „Agrafka” – Klimakterium

14 czerwca 2022 : 19:00 - 21:00

10ZŁ
Plakat na spektakl - Grupa Teatralna Agrafka - Klimakterium ,14 czerwca 2022, o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Wstęp 10 zł - mokwojkowice.pl/kup-bilet

Już od dawna byliśmy ciekawi co nowego słychać w grupie teatralnej naszych wojkowickich seniorów, czyli oczywiście w „Agrafce”. W czasie pandemii aktorzy pokazali nam, że również za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz platform multimedialnych prężnie działają a nawet występują online. Jednak wiadomo, że miejsce aktora jest na scenie i tym bardziej oczekiwaliśmy na kolejną odsłonę ich teatralnego projektu. W końcu mamy kolejny spektakl i już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków grupy, a także tych którzy jeszcze nie poznali jej repertuaru na komediowe przedstawienie pt. „Klimakterium” w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Spektakl odbędzie się 14 czerwca o godzinie 19.00. Bilety w cenie 10 zł będą dostępne w kasie MOK.

Reżyser Klimaketrium, Kamil Katolik, stworzył dla „Agrafki” spektakl nawiązujący do głośnego  Klimakterium granego na deskach wielkich teatrów w całej Polsce. Oryginalna komedia to historia czwórki kobiet, które połączone wspólnie przeżywaną menopauzą oraz różnymi kobiecymi problemami, na babskim spotkaniu wymieniają się doświadczeniami, a wszystko to okraszone dużą dawką humoru i niekontrolowanego śmiechu jest gwarantem doskonałej zabawy. Przyjaciółki poruszą czasem wstydliwe kwestie, jednak poczucie humoru i dowcipne podejście do tematu sprawia, że zupełnie inaczej odbieramy, niekiedy trudne dla nas sprawy. Nasze Klimakterium będzie miało formę etiud scenicznych przeplatanych piosenkami, a za akompaniament odpowiadać będzie Paulina Dziedzic. W rolach głównych zobaczymy: Marylę Pardel, Marylę Matusiak, Danutę Fugas, Teresę Jaskułę oraz Janinę Musioł. Dobrawa zabawa i komediowy nastrój to wystarczająca zachęta dla każdego, aby tego dnia spędzić wieczór właśnie w MOK-u.

KUP BILET

14 czerwca 2022