Michał Bajor na Dzień Kobiet

3 marca 2023 : 19:00 - 20:00

80zł
Grafika na Koncert Michała Bajora

„No, a ja?” – to nowy album artysty, wielkiego piosenkarza i aktora, który po premierze w listopadzie zeszłego roku wyruszył w trasę koncertową ,aby dotrzeć do wszystkich miłośników swojej twórczości. Michał Bajor zawita również do Wojkowic i w dniu 3 marca z okazji Dnia Kobiet wystąpi na scenie MOK-u w nowej odsłonie, promując najnowszą płytę. Piosenkarz świętuje 50- lecie pracy artystycznej i zaprasza wszystkich do udziału w muzyczno-literackiej podróży, która będąc z jednej strony podsumowaniem dotychczasowej działalności, jednocześnie zapowiada nowe drogi i inspiracje w muzyce. Koncert odbędzie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 80 zł będą dostępne w kasie MOKu, oraz na mokwojkowice.pl/kup-bilet.

“Trzydzieści lat pracy artystycznej, dwanaście płyt w dyskografii, niezapomniane role w filmie i sukcesy na scenach teatralnych, setki koncertów w Polsce i za granicą, a nawet na środku Pacyfiku – w Honolulu” – tak o Michale Bajorze pisze autor jego biografii, Patryk Grząbka. Wielki artysta ma swoim koncie tak charakterystyczne role jak postać Nerona w „Quo Vadis” Jerzego Kawalerowicza oraz współprace i grę w filmach Agnieszki Holland czy Krzysztofa Kieślowskiego. Równocześnie z karierą aktorską rozwijał tą wokalną i to właśnie z wybitnymi tekstami i sceniczną charyzmą kojarzymy jego późniejsze sukcesy. To właśnie dla niego najlepsi pisali utwory, które poznał cały kraj – piosenki będące poezją i poezję, która zamieniała się w muzykę. Na nowej płycie „No, a ja?”, znajduje się pięć premierowych autorskich kompozycji oraz wiele aranżacji dobrze znanych przebojów, duety z Kayah i Ireną Santor oraz innymi artystami. Teksty do wykonywanych utworów napisali m.in. Artur Andrus i Wojciech Młynarski. Michał Bajor swoim nazwiskiem wykreował odrębną markę, która niezmiennie wiążę się z muzyką na najwyższym poziomie i z piosenką literacką właśnie. Zapraszamy do MOK-u na ten wyjątkowy koncert i spotkanie z wybitnym artystą.

KUP BILET

Grafika na wydarzenie - Michał Bajor Koncert