SPEKTAKL DLA DZIECI | “FABRYKA ŚNIEGU”

26 lutego 2023 : 16:00 - 17:00

20zł

„Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca”  – do takiej właśnie zimowej krainy, w której znajduje się tytułowa „Fabryka śniegu” zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże wraz z rodzinami. Podczas interaktywnego przedstawienia dzieci będą mogły brać udział w perypetiach bohaterów i pomagać im w trudnych decyzja. W krainie śniegu wszystko jest możliwe, a wspólnymi siłami można dokonać wielkich rzeczy. Spektakl odbędzie się 26 lutego o godzinie 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie MOKu, oraz na mokwojkowice.pl/kup-bilet.

Bohaterami „Fabryki śniegu” są Obłoczek i Sopelek, którzy codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na nowe dawki śniegu. Niestety nadchodzi dzień, w którym wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii i nie może sobie z nią poradzić nawet inżynier Złota Łapka. Nasi dzielni bohaterowie muszą znaleźć rozwiązanie tej trudnej i skomplikowanej sytuacji. Czy uda się na czas wyprodukować odpowiednie ilości śniegu? Co wspólnego z awarią ma przebiegły Karol Yfer i czy dzieci będą mogły pomóc bohaterom w ich kłopotach? O tym wszystkim przekonamy się w dniu przedstawienia, na które serdecznie zapraszamy!

KUP BILET

26 lutego 2023