„Be-Eme-We!” | Spotkanie z podróżnikiem – Szymon Przebinda

11 marca 2023 : 16:00 - 17:30

15ZŁ
Spotkanie z podróżnikiem Szymonem Przebindą 11 marca o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

„Be-Eme-We!” Jak sprzedać  20-letnie BMW na bazarze we wschodniej Turcji?

Turcja jakiej nie znamy, boczne drogi, wertepy, niesamowite krajobrazy, kultura tak bardzo odmienna od naszej – na opowieści z podróży i wiele ciekawostek dotyczących Turcji właśnie zapraszamy mieszkańców Wojkowic już 11 marca o godzinie 16:00 . Gościem Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach będzie Szymon Przebinda, który nie tylko opowie nam o swoich przeżyciach i doświadczeniach z samochodowej podróży po Turcji, ale również poczęstuje tradycyjną herbatą z tulipanowych szklanek i zaprosi nas na zakupy prosto z tureckiego bazaru! Zapowiada się prawdziwie orientalna podróż śladami samochodowych kół Pana Szymona. Bilety w cenie 15 zł dostępne na https://www.mokwojkowice.pl/kup-bilet oraz w kasie MOKu.

Główny celem wyprawy Szymona Przebindy do Turcji była chęć sprzedania 20-letniego samochodu na Bliskim Wschodzie. Samochód niestety nie był w najlepszym stanie technicznym, do tego dochodziły również komplikacje prawne. Czy w takim razie naszemu podróżnikowi udało się osiągnąć swój cel?  Na pewno dowiemy się tego, oraz wielu innych szczegółów tej fascynującej wyprawy na spotkaniu w MOKu, które pod zabawnym tytułem „Be-Eme-We!” Jak sprzedać  20-letnie BMW na bazarze we wschodniej Turcji?” – naprowadza nas na główny motyw tureckiej podróży. Bo Turcja to nie tylko mocno turystyczne punkty, takie jak Pamukkale, jezioro Wan czy Adampol. Własnym samochodem można dotrzeć w nowe, nieodkryte przez turystykę miejsca i eksplorować kraj na własną rękę. Do tego pyszna, aromatyczna herbata i spotkanie z pewnością przeniesie nas w inne rejony świata. Na spotkaniu będzie można zrobić zakupy jak z tureckiego bazaru, znajdą się tam również towary z Maroka, Indii, Wietnamu czy Laosu. Do zobaczenia!

KUP BILET

11 marca 2023