Koncert z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

10 marca : 17:00 - 19:00

Koncert dla Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Z okazji Dnia Kobiet Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza serdecznie wszystkie mieszkanki Wojkowic na specjalny koncert w wykonaniu grupy wokalnej MOKANTO. Grupa składa się z uczestników zajęć wokalnych odbywających się w MOK-u, a nasi młodzi artyści mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Swój talent szlifują pod okiem profesjonalnej nauczycielki nauki śpiewu – Danuty Rajchel. Wydarzenie odbędzie się 10 marca o godzinie 17.00. Wstęp na koncert jest darmowy.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto w roku. To czas, w którym kobiety otrzymują życzenia, kwiaty i mogą chociaż na chwile zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jest to również doskonała okazja do świętowania w niebanalny sposób – dlatego też zachęcamy wszystkie panie do udziału w koncercie dedykowanym kobietom właśnie, w wykonaniu grupy wokalnej MOKANTO. Uczestnicy warsztatów wokalnych działających w MOK-u stworzyli swój własny zespół, w którym mogą realizować pasje i występować przed szeroką publicznością. Aby przekonać się jak pięknie śpiewają zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu. Świętujmy razem Dzień Kobiet przy najpiękniejszych melodia i w wykonaniu młodych pasjonatów muzyki.

Koncert dla Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Czas: