Warsztaty z makramowych dekoracji wielkanocnych

16 marca : 10:00 - 13:00

30zł
grafika - warsztaty wielkanocne z makramy

Z radością zapraszamy Was na nasze spotkanie z makramą, które po raz kolejny otworzy przed Wami drzwi do świata kreatywności. Po entuzjastycznych reakcjach na ostatnie warsztaty, z niecierpliwością oczekujemy na następną sesję, podczas której stworzymy wielkanocne ozdoby, które dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu i wprowadzą element użytkowy w artystycznej formie. Spotkanie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, 16 marca, w godzinach 10:00 – 13:00, a koszt uczestnictwa to jedynie 30 zł, przy czym wszystkie niezbędne materiały są już w cenie – wystarczy przybyć z zapałem do tworzenia!

Warsztaty poprowadzi Dagmara Hołubowicz, która z pasją wprowadzi Was w świat makramy, tak by każdy, niezależnie od doświadczenia, mógł wypleść swoje własne, oryginalny ozdoby wielkanocne. Będzie to czas odkrywania, jak z pozoru proste surowce mogą zamienić się w eleganckie i trwałe dekoracje. Makrama to nie tylko hobby, to sposób na dodanie domowym przestrzeniom ciepła i własnego charakteru. Na warsztatach poznacie, które sznurki najlepiej nadają się do projektu i jak wykorzystać je w tworzeniu wielkanocnych ozdób. Dagmara Hołubowicz przedstawi Wam również ciekawostki o makramie i jej technikach. Przyłączcie się do nas w atmosferze pełnej wsparcia i kreatywności. Czekamy na Was z niecierpliwością, aby wspólnie tworzyć i dzielić się inspiracją!

Zapisy:

• Telefonicznie/SMS: 32 769 64 82 / 793 858 365