Jaś i Małgosia – interaktywne przedstawienie dla dzieci

24 marca : 16:00 - 17:00

20zł
grafika - Jaś i Małgosia - spektakl dla dzieci

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta na wyjątkowy spektakl teatralny – „Jaś i Małgosia”. To jedna z najbardziej znanych, klasycznych bajek dla dzieci, w której dobro przezwycięża zło, a przeciwności losu zostają pokonane dzięki sprytowi i odwadze. Nasi bohaterowie tym razem staną przed nowymi wyzwaniami, a towarzyszyć im będzie wiele leśnych zwierząt i drwal wraz z żoną. Oczywiście straszna wiedźma również się pojawi! Na spektakl zapraszamy 24 marca o godzinie 16.00. Bilety w cenie 20 zł będą dostępnie w kasie MOK oraz online. Pamiętajcie o pieczątkach – przedstawienie bierze udział w akcji Młodego Miłośnika Sztuki.

Bajka o Jasiu i Małgosi to lalkowe przedstawienie w kilku odsłonach, podczas których będą pojawiały się kolejne postaci ważne dla fabuły i przebiegu akcji. Oprócz pięknej i kolorowej scenografii, bajce towarzyszyć będzie specjalnie skomponowana muzyka wzbogacająca treść przedstawienia. Akcja będzie się toczyć w domku drwala, w lesie oraz chatce Baby Jagi. Historia zaprezentowana na scenie będzie miała również ważne przesłanie – aby zawsze starać się czynić dobro i pamiętać o….sporcie oraz ruchu, dzięki czemu w przyszłości uniknie się wad postawy. Lalki, które zobaczymy to oryginalne kukiełki wykonane przez Pracownię Artystyczną  „KASIA” w Pilźnie. Po spektaklu dzieci będą miały możliwość dokładnego obejrzenia lalek i porozmawiania z aktorami.

KUP BILET

grafika - Jaś i Małgosia - spektakl dla dzieci