PRZENOSIMY DO MOKu! / Dzień Dziecka

4 czerwca 2022 : 15:00 - 19:00

Dzień Dziecka w Parku Miejskim w Wojkowicach 4 czerwca 2022 od 15:00 do 19:00. Organizator Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

ZE WZGLĘDU NA PROGNOZOWANE DESZCZE PRZENOSIMY IMPREZĘ DO MOKu!

Zaczniemy o 15:00 występami uczestników zajęć wokalnych oraz tanecznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i tych, którzy nie zatracili dziecięcej radości do spędzenia tegorocznego Dnia Dziecka razem z nami! Zapraszamy do MOKu, 4 czerwca, gdzie odbędzie się bajkowa impreza dla dzieci pt. „Minionki show”. Będzie mnóstwo atrakcji, wesołej muzyki, zabawy i niespodzianek. Liczymy na piękną pogodę oraz uśmiechnięte buzie dzieci, które z pewnością już nie mogą się doczekać swojego święta. Impreza potrwa od godziny 15.00 do 19.00.

Dodatkowo pojawią się takie atrakcje jak: tatuaże, pizza, lody, balony, zabawki. Dzień dziecka zapowiada się więc niezwykle atrakcyjnie, nie może Was tam zabraknąć!

„Minionki show” to interaktywny program dla dzieci, który poprowadzą doświadczeni animatorzy.  Zaproszą dzieci do uczestnictwa przy interaktywnych zabawach, tańcach połamańcach, quizach oraz  konkurencjach sprawnościowych. Dla każdego małego i dużego będą również słodkie niespodzianki, dlatego warto zaangażować się we wszystkie konkurencje. Dzień dziecka to bowiem święto radości i beztroskiej zabawy, a nic tak nie cieszy jak swobodne tańce przy energetycznej muzyce. Wśród najmłodszych uczestników imprezy przechadzać się będzie również wielka maskotka, która nie tylko chętnie zapozuje do pamiątkowego zdjęcia, ale również poczęstuje słodkim cukierkiem. Oprócz tego czekają na Was stoiska z pizzą, lodami, balonami, zabawkami oraz dmuchańcem idealnym do szalonych podskoków. Dodatkowo pojawią się takie atrakcje jak: malowanie buziek, tworzenie balonowych zabawek oraz tatuaże i warkoczyki.  Dzień dziecka zapowiada się więc niezwykle atrakcyjnie, nie może Was tam zabraknąć!

4 czerwca 2022
Czas: