Dzień Działacza Kultury 2022

29 maja 2022 : 18:00 - 20:30

Grafika informująca o imprezie Dzień działacza kultury, 29 maja 2022 MOK Wojkowice

Minęło już sporo czasu od ostatnich Dni Kultury organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Kwietniowa impreza podsumowująca każdy kolejny rok pracy była dla nas bardzo ważna i zawsze dodawała nam siły do następnych wyzwań, pomysłów i kreatywnych działań. Powoli wracamy do regularnych imprez, stałych zajęć i planów na przyszłość – dlatego też właśnie teraz przyszedł czas na zaproszenie mieszkańców Wojkowic na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Działacza Kultury. Będzie to dla nas okazja do pokazania jak prężnie działamy, co nowego słychać w wojkowickiej kulturze i jakie zajęcia mamy do zaoferowania chętnym. Wydarzenie odbędzie się 29 maja o godzinie 18.00. W programie swoje umiejętności zaprezentują uczestnicy warsztatów i zajęć odbywających się w MOK-u.

Dzień Działacza Kultury będzie przede wszystkim imprezą skierowaną do tych, którzy bywają w naszym MOK-u, interesują się działalnością placówki, a także sami aktywnie uczestniczą w proponowanych przez MOK aktywnościach kulturalnych. Będzie to również okazja do podziękowań i spotkania w gronie bliskich zaprzyjaźnionych ludzi. Ale zapraszamy wszystkich, którym bliskie jest nasze miasto i stęsknili się za kulturą na żywo w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Program imprezy będzie różnorodny i pokaże pełen wachlarz działań, jakie na co dzień inicjujemy. Na scenie podczas występów pojawią się uczestnicy zajęć wokalnych, nauki gry na pianinie, zaśpiewa chór wielopokoleniowy, a pokazy taneczne zaprezentują tancerze z grupy Arabeska oraz zespół taneczny Iterum squad. Występom towarzyszyć będą dwie wystawy prac malarskich – dzieci z warsztatów plastycznych oraz dorosłych z grupy malarskiej. Serdecznie zapraszamy!

29 maja 2022
Czas: